NB!

22 жовтня 2015 року відбудеться вебінар на тему «Використання хмарних технологій при проведенні регіональних і локальних моніторингових досліджень якості освіти».

До участі у вебінарі запрошуються методисти районних/міських методичних кабінетів, науково-методичних центрів.

Під час вебінару планується розгляд наступних питань:

– Переваги застосування хмарних технологій при проведенні моніторингових досліджень.

– Методика організації моніторингових досліджень засобами хмарних технологій (Google Docs). 

– Підготовка графічного супроводу звітів про результати моніторингових досліджень із застосуванням хмарних технологій. 

Вебінар проводитиме Кучерук А. В., методист НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень.

Початок вебінару – о 15:30 год. 

Просимо підтвердити бажання взяти участь у роботі вебінару, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу kucheruk1904@gmail.com до 20 жовтня 2015 року.

Сподіваємося на плідну співпрацю!


NB!

24 вересня 2015 р. відбудеться вебінар на тему «Проведення соціологічних досліджень у класі: мета, методологія, інтерпретація результатів».

До участі у вебінарі запрошуються методисти районних/міських методичних кабінетів, науково-методичних центрів, а також заступники директорів шкіл з виховної роботи.

Під час вебінару планується розгляд наступних питань:

– Потенціал соціологічних досліджень у сучасній школі.

– Методичні рекомендації щодо проведення соціологічних досліджень у школі (в учнівському колективі, педагогічному та батьківському середовищах).

– Досвід Хмельницького ОІППО з організації та здійснення соціологічних досліджень в області.

– Сервіси НМЦ організації наукової роботи та моніторингових досліджень ХОІППО щодо науково-методичної підтримки Р/ММК, НМЦ у питаннях організації та проведення соціологічних досліджень в освітянському середовищі. 

Початок вебінару – о 15:30 год. Орієнтовна тривалість заходу – 60 хвилин.

Підтвердити бажання взяти участь у роботі вебінару можна, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу lyhez@ukr.net до 22 вересня 2015 року.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Шановні колеги!

Нагадуємо, що ви маєте можливість отримувати консультативну та методичну підтримку методистів НМЦ ОНРМД у питаннях розробки програм та інструментаріїв моніторингових, соціологічних досліджень.

 

Крім того, користуючись даним сайтом, ви можете отримувати в своє користування розроблені й апробовані інструментарії моніторингових і соціологічних досліджень; зразки програм досліджень; методичні, наукові, науково-методичні матеріали з питань моніторингових та соціологічних досліджень; методичні розробки працівників центру, які пройшли схвалення науково-методичною радою ХОІППО тощо.

Шановні колеги!

         Працівники науково-методичного центру організації наукової роботи та моніторингових досліджень висловлюють вдячність методистам Р/ММК, НМЦ за плідну співпрацю у забезпеченні участі Хмельницької області у всеукраїнських моніторингових дослідженнях та проведенні моніторингів регіонального рівня.

 

Дякуємо за співпрацю!

Шановні колеги!

Якщо ви маєте публікації (вже опубліковані статті, тези тощо) з питань моніторингу якості освіти або соціології освіти та бажаєте з метою популяризації своїх напрацювань розмістити їх на сайті науково-методичного центру організації наукової роботи та моніторингових досліджень, просимо надсилати на електронну адресу lyhez@ukr.net текст матеріалу із зазначенням повних вихідних даних публікації. У полі «тема повідомлення» просимо писати «для розміщення на сайті».

 

Дякуємо за співпрацю!

Шановні колеги!

Запрошуємо вас ставити питання, які виникають у вас при проведенні моніторингових та соціологічних досліджень, а також окреслювати проблеми, з якими ви стикаєтесь під час організації, проведення та обробки результатів досліджень. Методисти науково-методичного центру організації наукової роботи та моніторингових досліджень ХОІППО готові надати вам консультативну та методичну допомогу.

Ви можете звернутися за консультацією або висловити свої пропозиції:

- на даному сайті у рубриках «Питання – відповіді» (щодо соціологічних досліджень; щодо моніторингових досліджень; щодо наукової роботи);

- по телефону або по електронній пошті (контактні номери та електронні адреси методистів зазначені у розділі «Структура центру»).


 

Шановні колеги!

Хмельницький ХОІППО велику увагу приділяє проведенню соціологічних досліджень в освітянському середовищі, результати яких значною мірою впливають на планування роботи інституту в цілому та його окремих структурних підрозділів.

Запрошуємо вас надавати пропозиції щодо тематики подальших досліджень за електронною адресою lyhez@ukr.net.

Дякуємо за співпрацю!

Шановні колеги!

З метою розвитку та удосконалення системи моніторингу якості освіти та соціологічних досліджень в освітянському середовищі області запрошуємо вас до активної співпраці. Якщо ви є автором методичних розробок із зазначених питань, маєте бажання презентувати власні напрацювання та досвід у рамках навчально-методичних заходів, просимо звертатися із пропозиціями за електронною адресою  lyhez@ukr.net.

Дякуємо за співпрацю!

«Якщо не вимірювати результати, то не можна відрізнити успіх від поразки»

Д. Озборн

Друзі і партнери

 

hoippo.km.ua